You are here:

Hakkımızda

Delta yapı grup

Güveninizi Kazanarak Sağlam Yapılar İnşa Ediyoruz

1992 yılından bu yana süregelen taahhüt işleri ile adından söz ettirmeyi başaran Sadi Sürenkök onbinlerce m2² konut, iş merkezi, fabrika inşaatı yaparak bu alanda büyük bir deneyim kazanmıştır.

  2011 yılında kurulan Delta Yapı Grup  yurtiçi ve yurtdışında büyük kapsamda işler yapmak amacıyla kurulmuştur ve bu anlamda Rönesans Holding ile bölgemizdeki Adana, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da yapılan AVM inşaatlarının kaba işlerinin yapımını üstlenmiş ve başarıyla zamanında teslim edilmiştir.

—Beraber görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek konforlu ve sağlam yapıları inşa etmeyi, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik.

Yaptığımız saygın projelerle ülkemizdeki ve dünyadaki konut projelerine değer katabileceğimizi olan inancımızı her projemizde yeni bir heyecanla hissediyoruz.

slider-1

Neden bizi seçmelisiniz

Yüksek Kalite & Modern Ekipman

Gücümüz Çalışanlarımızdır

İnşaat sektöründeki başarımızın temelinde, değerli çalışanlarımızın güçlü performansı yatmaktadır. Özveri ve işbirliği kültürümüz sayesinde, her projede yeni bir heyecanla değer katıyoruz.

Geleceği İnşa Ediyoruz

Ülkemizin gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinerek, saygın projelerimizde üstün yapı teknolojilerini kullanarak konut sektöründe değer yaratıyoruz, gelecek nesillere ilham veriyoruz.

Kalitemizde Öncüyüz

Sektörde müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla öncüyüz. Her projede en yüksek standartları ve en son teknolojileri kullanarak üstün kaliteye ulaşıyoruz.